آخرین خبرها.اخباراسلام.اخبار شیعه.اخبار شیعیان.اسلام.شیعه.اهلسنت.سنی.مسیحیت.زرتشتیت.وهابیت.بهائیت

جشن ولادت حضرت زهرا در ترکیه

مـراسم بین الـمللـی سـالروز ولادت سیـدة النسـاء العـالمین حضـرت فـاطمه الـزهـراء سلام الله علیها در تـرکـیـه بـه هـمّت شیـعـیـان ایـن کـشـور و بـا همکـاری انجمن زهرا آنا موسسه خیریه کمک و همدری بین المللی برگزار شد.

 

«اسلام پرس: Islam-Press.Net»

 

به گزارش اسلام پرس؛ مراسم بین المللی سالروز ولادت سیدة النساء العالمین حضرت فاطمه الزهراء سلام الله علیها در ترکیه به همّت شیعیان این کشور و با همکاری انجمن زهرا آنا موسسه خیریه کمک و همدری بین المللی برگزار شد.

طبق گزارش های رسیده به خبرنگار اسلام پرس، این مراسم  در بیست و هشتم آوریل ۲۰۱۳ و در ساعت ۱۴ به وقت محلی برگزار شد، شبکه جم تی وی نیز بصورت زنده برگزاری این مراسم بین المللی را تحت پوشش قرار داد.

شایان ذکر است که این مراسم بین المللی که به همت جمعی از شیعیان و محبان اهلبیت علیهم السلام چندسالیست که در ایام ولادت حضرت فاطمه زهراء سلام الله علیها برگزار می شود. و نکته حائز اهمیت آن شرکت مردم با عقاید متفاوت و گوناگون در این مراسم می باشد.

 

 

لورن بوث، روزنامه نگار انگلیسی و فعال حقوق بشر و نیز خواهر زن تونی بلر، نخست وزیز اسبق انگلیس که پس از زیارت بارگاه نورانی و حرم مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در قم به دین مبین اسلام گرویده بود سال گذشته در این مراسم شرکت نمود.

انجمن زهرا آنا که مقدمات برگزاری این مراسم را از چندین ماه قبل شروع کرده است نهایتاً موفق شد تا این  مراسم با شکوه را در مرکز هنری اوراسیا برگزار نماید.

 

 

این مراسم در سال گذشته در باغچه شهر واقع در یکی از مراکز فرهنگی استانبول برگزار گردید که همچون امسال مورد استقبال مردم زیادی از پیر و جوان تا شیعه و علوی و سنی قرار گرفت که به همراه خانواده هایشان در این مراسم حضور بهم رسانیدند.

 

منبع:اختصاصی اسلام پرس

 ارسال نظر

 

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده میشود. •• نظرات طولانی، تکراری و یا کپی شده از دیگر رسانه الکترونیکی و پایگاه ها، تأیید نخواهد شد. ••• نظرات هر مطلب، حداکثر تا دو هفته پس از نشر مطلب تأیید خواهد شد.

ديدگاه شما :