آخرین خبرها.اخباراسلام.اخبار شیعه.اخبار شیعیان.اسلام.شیعه.اهلسنت.سنی.مسیحیت.زرتشتیت.وهابیت.بهائیت

حمایت یوسف قرضاوی؛ شیخ تندرو جریان سلفی از مجاهدین خلق

«یوسف قرضاوی» روحانی معروف به حمایت از فتنه در کشورهای عربی، در یک برنامه زنده تلویزیونی از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرد.

 

«اسلام پرس: Islam-Press.Net»

 

به گزارش اسلام پرس؛ هابیلیان نوشت: «یوسف قرضاوی» رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمین، در گفت‌وگوی زنده خود با برنامه شریعت و زندگی که یکشنبه شب از شبکه الجزیره قطر پخش شد با حمایت از گروهک تروریستی منافقین گفت: این اشخاص انسان‌های مستضعفی هستند که باید به آنها کمک شود.

 

این اظهار نظر قرضاوی در پاسخ به تماس تلفنی «سرمد عبدالکریم»، رئیس سایت بعثی «واع» از دانمارک بیان شد.

عبدالکریم که بوق رسانه‌ای گروهک تروریستی منافقین در فضای مجازی جهان عرب به شمار می‌رود، پس از مظلوم نمایی درباره این گروهک جنایتکار و توهین به ملت ایران و عراق، از قرضاوی خواست تا مجدداً نظر خود را درباره این گروهک تروریستی بیان کند.

 

روحانی فتنه که ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۱ با صدور یک بیانیه، به شدت از منافقین تروریست حمایت کرده بود، بار دیگر با تکرار اظهارات گذشته خود، ضمن حمایت از آنها و با یادآوری احادیثی پیرامون ضرورت حمایت از مظلومین! از دولت عراق نیز انتقاد کرد.

 

البته اطلاعات دقیق و تفصیلی عبدالکریم پیرامون منافقین و تلاش وی برای مظلوم نمایی آنها، نشان می‌دهد این موضوع با دستور و هماهنگی سرکردگان آنها صورت گرفته و تماس ناگهانی وی با شبکه فتنه‌گر الجزیره و شناخت آنها از این شخص بعثی و اجازه به وی برای طرح پرسش به طور زنده، اقدامی طرح ریزی شده است.

 

یوسف قرضاوی روحانی ضد شیعی مقیم قطر، از ابتدای شروع انقلاب‌های عربی، از حامیان جریان‌های سلفی و فتنه در این کشورها بوده و نقش عمده‌ای در تحریک نا آرامی در سوریه علیه دولت این کشور داشته است.

 

ادعای قرضاوی مبنی بر دفاع از مظلومین بدون توجه به مذهب آنها در حالی صورت می‌گیرد که وی از ابتدای آغاز انتفاضه مسالمت آمیز مردم بحرین، اقدام آنها را نامشروع و خرابکارانه و انقلابیون را تعدادی اندک توصیف کرده است!

 ارسال نظر

 

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده میشود. •• نظرات طولانی، تکراری و یا کپی شده از دیگر رسانه الکترونیکی و پایگاه ها، تأیید نخواهد شد. ••• نظرات هر مطلب، حداکثر تا دو هفته پس از نشر مطلب تأیید خواهد شد.

ديدگاه شما :